niedziela, 24 marca 2013

One są równie piękne! [puszyste cipki]

Jako, że mój blog promuje naturalną kobiecość i brak wywieranej społecznej presji  na kobiety w podejmowaniu decyzji o swoim wyglądzie, chciałbym zaprezentować piękno, które kryje się również w ciałach Pań posiadających bardziej puszystą budowę ciała. Myślę, że w wypadku posiadania przez właścicielkę owego ciała presja golenia się występuje podwójnie, Panowie wielokrotnie powtarzają - "nie dość, że gruba to jeszcze się nie goli", "taki grubas na pewno ma tłustą i zarośniętą cipkę" - kwestia golenia jak zwykle nie ma tu nic do rzeczy! Puszyste Panie dbają w takim samym stopniu o siebie jak każda kobieta dbać powinna, a wybór o pozostawieniu fryzury intymnej należy traktować jako podkreślenie ich kobiecości.
Poniżej mała galeria krągłości, oczywiście posiadaczkami włosów łonowych :)


5 komentarzy:

 1. Jesteście śliczne i bardzo seksi.Szkoda że nie mogę takiej znalezć.
  Same anorektyczki się trafiaja :-(

  OdpowiedzUsuń
 2. Wystarczy przygarnąć anoremiczkę i ją lekko spasić i wyrób gotów do bzykania i lizania cipuli

  OdpowiedzUsuń
 3. Puszyste to kwintesencja kobiecości[moja jest też puszysta].Przyjemnie mi się ogląda,aż za przyjemnie bo mi stanął.Trudno zsuwam pierścień z gałki i....bawię się na granicy orgazmu.Chobnag.

  OdpowiedzUsuń
 4. dzyndzelek masz super

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie kobiety sa piękne naturalne,tez moja kobieta jest puszysta i pupę łono i piersi ma naturalne a nie dziwne operacje plastyczne.Nago jest bardzo sexowna

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze bardzo mile widziane