czwartek, 28 marca 2013

One są równie piękne #2 [puszyste cipki]

Jako, że jedna z czytelniczek napisała do mnie kiedyś w sprawie pierwszej odsłony galerii kobiet puszystych, że kobiety, które w niej pokazałem wcale nie są grube i przydałoby się promując naturalność pokazać Panie, które naprawdę można określić tym mianem.
Cóż, tamtą galerię określiłem mianem puszystych, dzisiaj pragnę pokazać Wam kobiety o większych rozmiarach, które pomimo licznych niedoskonałości nie wstydzą się zupełnie jak chudsze koleżanki, pokazywać się nago. Po prostu cieszą się sobą, życiem, swoim pożyciem seksualnym. W tej materii nie zawsze warto skupiać się na kompleksach, czy te kobiety wyglądają jakby nimi się przejmowały? W tym miejscu warto zastanowić się czy nasze lęki i wstyd są uzasadnione, może je tak naprawdę wyolbrzymiamy podczas gdy to inni ludzie tak naprawdę mają więcej powodów do zmartwień niż my, a pomimo tego potrafią czerpać z życia pełnymi garściami?
Zapraszam do galerii:2 komentarze:

  1. Piekna galeria piekne kobiety i ich cipki.Puszysta nie znaczy brzydka.One rowniez sa piekne w dosatlu gdy maja naturalnie owlosione lono.Taka jest za co zlapac maja piekne piersi ,a anorektyczki to sama skora i kosci :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Sztywnoßć mojego kutaska osłabia lagier na zdjéciach.Chybs,że Autor ma skłonności bi?!Proszę tego unikać Jery

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze bardzo mile widziane