sobota, 14 marca 2015

Galeria na życzenie#5 - Alisha [owłosiona cipka]

Zakończyło się głosowanie na galerię kobiet, których pikantne zdjęcia chcielibyście zobaczyć. Cieszy mnie tak duża liczba osób, które postanowiły wziąć udział w zabawie :) Wyniki mnie nieco zaskoczyły, bo początkowo duże szanse miała Alena,  zaraz za nią Angie, dużo głosów było również na dojrzalsze kobietki 30 i 40 lat, ale ostatecznie swoje głosy postanowiliście oddać na jak najmłodsze dziewczyny. Zwyciężczyni z pewnością jest zaskoczeniem, przebiła nawet Alenę, ale cieszę się, że postanowiliście dać szansę również lesbijskiej parze. W związku z tym, że Alena jak i Mona z Barb uzyskały po 13 głosów, trafiają one na 2 miejsce egzekwo. W związku z tym, w najbliższych dniach dostaniecie również galerię przecudnej Angii, która ostatecznie otrzymała 8 głosów.
Dzięki za udział, dziś mam dla Was galerię zwyciężczyni ankiety, 19 letniej Alishy z Meksyku. Dziewczę to jest obdarzone niesamowicie dużym biustem, jej cycki jak na jej wiek są bardzo imponujące, widać, że dziewczyna potrafi cieszyć się nimi na zdjęciach. Alisha ma również ekstra kruczoczarne włosy, zarówno na głowie, jak i na cipce. Podziwiajcie cycatkę Alishę!
POLAJKUJCIE STRONĘ NATURALNA KOBIECOŚĆ NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/pages/Naturalna-kobieco%C5%9B%C4%87/649045585106436?pnref=story


2 komentarze:

  1. Prawdziwa,ciepła,miła bużka.Wspaniałe krągłości,w które chciałbym zanurzyć mojego rozgrzanego kindybała.Chobnag

    OdpowiedzUsuń
  2. boskie cyce a cipe lizac liza i lizac

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze bardzo mile widziane