niedziela, 19 października 2014

Polskie kobiety - powrót naturalnej Ireny

Śliczna i naturalna Irena w związku z ciepłym przyjęciem jej zdjęć postanowiła jeszcze raz nadesłać nam zdjęcia prezentujące jej przecudowne owłosione wdzięki. Tym razem ze szczegółami możemy przyjrzeć się naturalnym paszkom Ireny, jej cycuszkom i bardzo gęstemu futerkowi na jej łonie. Jednocześnie nadsyłając te zdjęcia Irena wyraziła nadzieję, iż zachęci kolejne czytelniczki do podsyłania swoich cudeniek. Ne trzeba było długo czekać, bo przed tą publikacją otrzymałem paczkę zdjęć od rozkosznej Olgi. Kim jest Olga? Tego dowiecie się już we wtorek, a tymczasem zapraszam do podziwiania naturalnej Ireny raz jeszcze :)
8 komentarzy:

 1. Ależ piękny, obfity futrzak. Moja męska reakcja była natychmiastowa... :)
  Uwielbiam jak włoski są tak gęste że aż wszystko zakrywają :) Dla mnie ideał cipki. Dzięki Irena!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś piękną kobietą, masz śliczniutkie piersi a o owłosieniu już nie wspomnę, bardzo mi się to podoba że w ogóle się nie depilujesz.
  Mażę żeby latem Cię spotkać gdzieś na ulicy w kusej mini spódniczce :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz śliczne nóżki i pachy. Znów mi się dziś będziesz śniła w nocy

  OdpowiedzUsuń
 4. ale cipka !!! marzenie !!! zawsze chciałem taką polizać i possać

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteś śliczna! Przyślij więcej fotek daroz30@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam wszystkich ceniących normalność! Czy ktoś wie, gdzie w tym plastikowym kraju można spotkać takie prawdziwe kobiety? Jeśli tak, to czekam na wskazówki ;) hhg84@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Jej e-mail jest Janicka76@seznam.cz ale tylko napisać jej czeski, polski nie może. Oferuje również usługi takie jak przewrotny piss, scat. Mieszka w Republice Czeskiej w Trzyńcu.

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze bardzo mile widziane