środa, 24 września 2014

Polskie kobiety - naturalnie owłosiona Irena

Naturalna kobiecość doczekała się już ponad miliona wyświetleń, dziękuję Wam za to, nie spodziewałem się takiej popularności :) Na tą okazję idealnie złożył się mail od jednej z czytelniczek, która postanowiła zaprezentować nam swoją kobiecość w bardzo odważny sposób przy pomocy pikantnych zdjęć.
Jest to Irena, która przeciwna depilacji postanowiła przyłączyć się do grona naturalistek, kobiet, które mogliście wielokrotnie podziwiać na łamach naturalnej kobiecości, które nie golą nie tylko włosów łonowych ale również pach oraz nóżek. Według niej owłosienie łonowe u kobiety jest świadectwem dojrzałości oraz w pełni rozwiniętej seksualności. Zgadzam się z nią i cieszę się, że Irena postanowiła sfotografować się kiedy jej owłosienie było już bardzo obfite. Irena swoją galerią bawi się z widzami.
Najpierw zaczyna od pokazania się w seksownie prześwitującej haleczce, która odsłania śliczne kształty jej piersi, by po chwili zalotnie podwinąć ją do góry odsłaniając swoje włochate nóżki, dupcię i kawałek łona. Paluszek wsadzony do buzi świadczy o rozpaleniu Ireny, która jest gotowa na pokazanie znacznie więcej. Irena przywdziewa rajstopy i zadziera nogi do góry prezentując nam ślicznie okrągły tyłeczek oraz rozchylony, wilgotny i różowy srom, który na kolejnym zdjęciu rozchyla jeszcze bardziej prezentując nam swoje przebogate wnętrze. To co podoba mi się w kolejnych zdjęciach to dumne ukazanie swojej naturalności - pięknym i soczystym piersiom Ireny towarzyszą zarośnięte nóżki oraz imponujące owłosione pachy. Ostatnie zdjęcie, które prezentuje krągły tyłeczek Ireny w całej okazałości,w pełni uzmysławia o cudownie gęstym owłosieniu łonowym, które w tej pozycji szczególnie zachęca do zasmakowania w tym przepięknym kwiecie kobiecości. Irena w sposób zdecydowany udowadnia, iż naturalne i zadbane kobiety są bardzo seksowne. Ja bardzo chętnie ugoszczę zdjęcia Ireny na łamach bloga jeszcze nie raz, bardzo prosimy o więcej!
9 komentarzy:

 1. Ale cudowny ma tam busz....

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie pani Irenko, jest pani bardzo sexowna i piękna, owłosienie pięknie dodaje piękna dojrzałego, tak trzymać, pozdrawiam Panią :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie uwielbiam jak kobiety mają owłosione ciało paszki i nóżki też! Piękna kobieta. Proszę o więcej

  OdpowiedzUsuń
 4. Super bober !!! Dygnelo mi :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam super fotki ,uwielbiam naturalne kobiety :) aby ich jak najwięcej było i nie wstydziły tego ,boskie

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale ty głupi jesteś - a jak można być nienaturalnie owłosionym idioto?!

  OdpowiedzUsuń
 7. Naturalność polega na nie goleniu się pajacu.

  OdpowiedzUsuń
 8. zajebista cipka

  OdpowiedzUsuń
 9. Jej e-mail jest Janicka76@seznam.cz ale tylko napisać jej czeski, polski nie może. Mieszka w Republice Czeskiej w Trzyńcu.

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze bardzo mile widziane