piątek, 13 czerwca 2014

Owłosiona cipka miesiąca [czerwiec 2014] - Lex

Przygotowując dla Was galerię ślicznych czarnulek, szczególnie urzekła mnie przepiękna 23 letnia studentka Lex ze stanów zjednoczonych. Dlatego to jej cipka zostanie uznana za cipkę miesiąca - przepiękne różowe wnętrze jej sromu szczególnie zachęca do bliższego zapoznania.

3 komentarze:

 1. cipka mi się nie podoba, zarost w nieładzie, rozlazły,niechlujny. Naturalność, naturalnością, ale nawet naturalne włosy na głowie wymagają grzebieniai i nożyczek, czyli jakiejs fryzury, kształtu, między nogami też. To, że sa ukryte pod majtkami, nie znaczy, że mają rosnąć niczym dzikie chaszcze na wydmach, każdy rozpełzać w innym kierunku. A druga sprawa - cipki Murzynek wyglądają jak brudne. Sorry, wiem, ze taka ich uroda, ale pomarszczone brązowe czy czarne wargi sromowe to dla mnie widok raczej niezbyt urokliwy. Wyglądają jak wykopane spod ziemi, zaśniedziałe i przeterminowane, więc nie do spożycia ;-) Wolę jasniejsze karnacje, bardziej zaróżowione. Jako kobieta, z natury wolę oglądać penisy ale ładna cipka to coś, na co zawsze z przyjemnością popatrzę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. ... poza tym wybranka miesiąca ma dość męską aparycję i takąż budowę klatki piersiowej. Gdyby nie to, że prezentuje swoją cipkę w jej każdym szczególe można by rzec że to transekseksualista. Jest pośród zaprezentowanych czarnulek wiele bardziej kobiecych kandydatek.
  Na koniec pytanko do komentującej przede mną koleżanki - wolisz naturalne czy wygolone cipki? :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochani, w tym miesiącu miało być oryginalnie i odmiennie od poprzednich laureatek tego tytułu, dlatego na tapetę trafiła ta urocza czarnulka :)
  Wszystko jest kwestią gustu, a ja do galerii miesiąca wybieram przede wszystkim te kobiety, do których galerii mam dostęp żebym miał z czego wybrać i zaprezentować Wam daną Panią ze wszystkimi szczegółami. Niestety niektóre kobiety prezentowane w moich galeriach nie mają tak bogatych portfolio i nie ma z czego wybrać. To tak zakulisowo z powstawania tegoż bloga ;)
  A na różowiutkie sromy zapraszam do innych galerii ;)

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze bardzo mile widziane