wtorek, 6 maja 2014

Polskie kobiety - powrót Małgosi

Cycata Gośka również chce być w centrum uwagi dlatego po raz ponowny zdecydowała się pokazać na blogu. Tym razem prezentuje nam swoje dorodne piersi wraz z naprawdę cudownie prezentującym się owłosieniem łonowym. Kształt jej cipki przypomina przepyszną bułeczkę, którą człowiek miałby ochotę smakować bez końca :)

8 komentarzy:

 1. Ech nie ma jak polskie, piekne, wlochate kobiety! Az chce sie powiedziec Gosiu rozchyl mocniej uda, pokaz swoje cuda!

  OdpowiedzUsuń
 2. Małgosia jest świetna! Zobaczyłbym jeszcze jej włochaty trójkącik na stojąco...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. da się zrobić :-)

   Usuń
 3. Małgorzata tym bardziej smakowita im więcej odsłania... B-) Świetny cyc z dużymi otoczkami... Też marzy mi się fotka Gosi na stojąco - ale z silnym strumieniem moczu tryskającym spomiędzy rozsuniętego sromu. Ale bym lizał!

  OdpowiedzUsuń
 4. Małgosia tym bardziej smakowita im więcej odsłania B-) Świetny cyc z dorodnymi otoczkami! Też marzy mi się fotka na stojąco - ale z silnym strumieniem moczu tryskającym spomiędzy rozchylonego sromu. Ależ bym lizał! B-)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny! Wysyłajcie Mateuszowi zdjecia swoich boberków, bo w przeciwnym razie nic nowego już nie zamieści ;) Galerie tematyczne chyba mu się już znudziły, więc zachęćcie go trochę. My faceci nie mamy czym go zachęcić :P

  OdpowiedzUsuń
 6. To juz chuba koniec bloga....

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielniam takie cipki

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze bardzo mile widziane