sobota, 22 marca 2014

Polskie kobiety - napalona Tereska

Uwielbiam dostawać niespodziewane maile od czytelniczek z pikantnymi fotografiami. Jeszcze większą radość sprawiła mi Teresa pisząc, że to zdjęcia na moim blogu rozpaliły jej wyobraźnię tak bardzo, że nie czekając długo rozebrała się, chwyciła za aparat po to tylko aby pokazać się nam moi drodzy, doceńmy to.
A jest co doceniać, ponieważ Teresa wcale nie wygląda na swój rzeczywisty ponad 40-letni wiek, jej ciała mogłaby jej pozazdrościć niejedna 30-stka :) Przede wszystkim do gustu przypadły mi pośladki Teresy, szkoda, że podesłała jedynie jedno zdjęcie bo patrząc na nie mam nieodpartą ochotę zagłębić się w ciaśniutkie zakamarki jej skarbu. Również piersi o niebagatelnych rozmiarach wyglądają soczyście i jędrnie. Na deser zostawiłem sobie kobiecy skarb naszej czytelniczki, która wyjątkowo upodobała sobie fryzurę intymną "pas startowy". Jak sama przyznaje jej naturalne owłosienie nie jest zbyt bujne, lecz nie przeszkadza to w wyglądaniu jej cipki wyjątkowo ślicznie.
6 komentarzy:

  1. Panowie co jest z Wami? Nikt nie głosuje na Tereskę?

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem skarb Tereski jest najbardziej kręcący z dotychczas pokazanych skarbów na tym blogu! Teteska - pokaż się jeszcze!

    OdpowiedzUsuń
  3. Warta grzechu i zalania ją spermą

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze bardzo mile widziane