środa, 12 lutego 2014

One są równie piękne #4 [puszyste cipki]

Ostatnią galerię puszystych cipeczek przyjęliście bardzo ciepło, dlatego też specjalnie dla Was publikuję kolejną.
9 komentarzy:

 1. "Pulchność" pani 7-mej od dołu polega na tym, że po prostu jest w ciąży :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ósmej, przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta młódka z różowymi majteczkami - REWELACJA..Nic, tylko się zakochać.. Masz więcej jej zdjęć?

  OdpowiedzUsuń
 4. Naturalnie, że mam :) Napisz do mnie maila to dostaniesz takie jej zdjęcia, że będziesz walić bez końca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyżbyś się za wstydził? Napisz do mnie to dostaniesz zdjęcia :) naturalnakobiecosc@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Czemu naturalna kobiecość ma się równać wyłącznie brzuchatej, tłustej, z rozstępami, z wiszącymi cyckami, owłosionej? Naturalna kobiecość oznacza, że nie ma silikonu, botoksu, makijażu, ale kobieta nadal może być szczupła, smukła, z jędrnymi piersiami i wydepilowana... Tak naturalność jak tu nie podoba mi się, a nawet mnie odrzuca...

  OdpowiedzUsuń
 7. A dlaczego wyłącznie? Moja strona jest bogata w zdjęcia kobiet o różnorodnej urodzie, zaczynając od szczupłych o idealnych kształtach, przez kobiety o różnych narodowościach, kończąc na paniach o obfitych kształtach. Każda kobieta jest inna i warto oswoić się z widokiem niewyidealizowanych ciał, które umówmy się posiada większość przeciętnych kobiet. To jest właśnie naturalność, nie każda kobieta musi katować się ćwiczeniami, dietami i innymi cudami aby poczuć się piękną. A depilacja? Depilacja do szczęścia potrzebna jest tylko okazyjnie, nie cierpię wywierania presji by było wydepilowane wszystko przez 365 dni w roku. Jeśli kobieta czuje się dobrze z włosami niech je zostawi, nie widzę w tym nic odrzucającego. Niech ludzie oswoją się z widokiem tego jakie kobiety potrafią być naprawdę, zamiast ślinić się do idealnych modelek czy dziewczyu z pornosów. Zdjęć z idealnymi modelkami masz w Internecie całą masę, takich miejsc jak mój blog prawie wcale, właśnie z tego powodu on istnieje, jako alternatywa.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta na psadzce,ze stanikiem pod rozchylonymi cycuszkami(naturalnie) i cipusią jak u mojej,teź puszystej,miło usztywniła mi kutaska. Odsłoniłem więc gałkę i delektowałem się chamowaniem tryśnięcia.

  OdpowiedzUsuń
 9. 5 zdjęcie od góry, ta pani jest cudowna��������

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze bardzo mile widziane