poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Polskie kobiety #13 - Zniewalająca żona Łukasza [owłosiona cipka]

Pan Łukasz uznał, że warto zasilić naturalną kobiecość pikantnymi fotografiami swojej żony i chwała mu za to, jest naprawdę być z kogo dumnym! Łatwo zauważyć, że pozowanie do erotycznych zdjęć przychodzi żonie z ogromną radością, widać dumę ze swojej naturalnej kobiecości, która pod postacią bardzo zadbanych włosów łonowych prezentuje się naprawdę okazale. Na twarzy maluje się czysta radość czerpana z pokazywania się w seksownym stroju oraz zabawy z wibratorem. To istny skarb posiadać żonę, która czerpie tak ogromną radość z seksu, w dodatku potrafiącą  rozpalić zmysły swoim boskim wyglądem! Cudowna żona, słodko prezentują się szczególnie wargi sromowe!
Jak widzicie warto odwiedzać naturalną kobiecość bo pojawiają się tu fotografie, których nie uświadczycie nigdzie indziej, a inne Panie zachęcam do podsyłania swoich zdjęć na naturalnakobiecosc@gmail.com
To już 30 tysięcy wyświetleń, dziękuję!


[5.11.2013] ZDJĘCIA USUNIĘTE  NA ŻYCZENIE NADSYŁAJĄCEGO JE CZYTELNIKA.

4 komentarze:

 1. co się stało z tą galerią, była bardzo piękna

  OdpowiedzUsuń
 2. Koledzy Pana, który podesłał te zdjęcia kapnęli się jaką ma piękną żonę w internecie:P

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie, to żona kapnęła się, że mąż udostępnia wszędzie jej zdjęcia bez wiedzy i zgody, a nią w ogóle się nie interesuje, i wygrzebała to co mąż ukrywał przez 6 lat.Wolał całą noc spędzić przy laptopie niż z żoną, która w końcu zaczęła coś podejrzewać i słusznie. Teraz mąż (niebawem były) znowu zaczyna kombinować w internecie na swoich portalach, ale chyba nie odważy się wrzucić moich zdjęć, on jest CHORY, TO SIĘ LECZY żona :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I całe szczęście, że już wkrótce będzie to były mąż :)
  Co nie zmienia faktu, że jest Pani wyjątkowo piękną kobietą :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze bardzo mile widziane