poniedziałek, 22 lipca 2013

Polskie kobiety #8 - mokra cipka Sylwii

Jakaż była moja radość kiedy napisała do mnie kolejna czytelniczka deklarując chęć wystąpienia na blogu, przesyłając zdjęcie swojej rozochoconej szparki. To dla mnie największa radość i zarazem nagroda za prowadzenie tego bloga, mam nadzieję, że w przyszłości będzie Was więcej, mam co raz więcej wyświetleń zza granicy i myślę, że warto chwalić się tym co polskie.
W dzisiejszej odsłonie polskich kobiet z przyjemnością przedstawiam Wam Sylwię, a raczej jej zmysłowo rozchylone łono, które kształtem przypomina mi piękny kwiat. Sylwia za punkt honoru stawia sobie dbałość o swoją kobiecość dlatego jej fryzura intymna jest zadbana i podkreśla jej kobiecość. Srom Sylwii przykuwa również uwagę ze względu na swoją czekoladową barwę, która sprawia, że z miejsca człowiek pragnąłby zanurzyć w nim język sprawiając właścicielce nie lada radość. Można tylko mieć nadzieję, że Sylwia zechce po tym debiucie powrócić na łamy naturalnej kobiecości przesyłając od siebie coś więcej, prosimy o komentarze dla niej :)
Jest mi niezwykle przyjemnie z powodu przekroczenia 20 tysięcy wyświetleń, z tej okazji dla pierwszej Pani, która prześle mi zdjęcia swojej cipki w celu wystąpienia na blogu specjalny bonus :) Warunkiem jest tylko by był to ktoś nowy :)


3 komentarze:

  1. Stworzona do wszelkich pieszczot, ciekawe jak smakuje bo, wyglada bardzo smakowicie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Boska zbadał by ją

    OdpowiedzUsuń
  3. Pieknosc kobieca. Wyglada bardzo smakowicie az mam chęć polizac ją

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze bardzo mile widziane