poniedziałek, 22 lipca 2013

Polskie kobiety #8 - mokra cipka Sylwii

Jakaż była moja radość kiedy napisała do mnie kolejna czytelniczka deklarując chęć wystąpienia na blogu, przesyłając zdjęcie swojej rozochoconej szparki. To dla mnie największa radość i zarazem nagroda za prowadzenie tego bloga, mam nadzieję, że w przyszłości będzie Was więcej, mam co raz więcej wyświetleń zza granicy i myślę, że warto chwalić się tym co polskie.
W dzisiejszej odsłonie polskich kobiet z przyjemnością przedstawiam Wam Sylwię, a raczej jej zmysłowo rozchylone łono, które kształtem przypomina mi piękny kwiat. Sylwia za punkt honoru stawia sobie dbałość o swoją kobiecość dlatego jej fryzura intymna jest zadbana i podkreśla jej kobiecość. Srom Sylwii przykuwa również uwagę ze względu na swoją czekoladową barwę, która sprawia, że z miejsca człowiek pragnąłby zanurzyć w nim język sprawiając właścicielce nie lada radość. Można tylko mieć nadzieję, że Sylwia zechce po tym debiucie powrócić na łamy naturalnej kobiecości przesyłając od siebie coś więcej, prosimy o komentarze dla niej :)
Jest mi niezwykle przyjemnie z powodu przekroczenia 20 tysięcy wyświetleń, z tej okazji dla pierwszej Pani, która prześle mi zdjęcia swojej cipki w celu wystąpienia na blogu specjalny bonus :) Warunkiem jest tylko by był to ktoś nowy :)


2 komentarze:

  1. Stworzona do wszelkich pieszczot, ciekawe jak smakuje bo, wyglada bardzo smakowicie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Boska zbadał by ją

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze bardzo mile widziane